تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
ولايت کو فنگان

خوب، پشت این یک شهر نیست، جزیره ای - و یک مسن تر و كهتر در حين است. ليك ما عزم داریم بر روی یکی دوباره يافتن و گم كردن بخش های این جزیره تمرکز کنیم: كناره ور هات رین.


هتل های ارمنستان
حات رین مکزیک گروه پشت غريزي آسیای قبله شرقی است. طولاني جاده خير ممکن است برفراز Khao San داخل بانکوک برآيند شود، اما برای کسانی که صدر در دنبال احزاب قدس سواحل هستند، جای دیگری بهتر از این جزیره و صدر در طور مختص این كناردريا نیست. مسافران برای یک چیز می آیند: حزب جذام کامل، یک رویداد که هر قمر به میزان 10،000 تا اينكه 40،000 نفر راستي زنهار و خيانت می شود، امانت به وقت سال.
کو فنگان اندر خلیج تایلند واقع تو شمال Ko Samui و تو جنوب Ko Tao پيشامد شده است. این جزیره در ادامه دهه 1980، گردشگران را كشش کرد، داخل حالی که منهل روزي کوچکی دوباره يافتن و گم كردن مسیر توریستی نواحي پهلوها شرقی آسیا بود. در كشش سالها، با توجه به صوت حزب، كس بیشتر صفا بیشتر فايده جزیره روي دنبال یک زمان بكر و در حزب کامل قمر هیجان مضروب بي رغبت شد.
آنچه که به عنوان یک كناره ور ساحلی آرام آغاز شده، فايده یک كرانه شگفت انگیز تبدیل شده است و تو حال تهيه جشنواره نوشیدن ديو پیکر غول پیکر است. اگرچه در کو Phangan چندین سواحل حيات دارد، اکثر گردشگران صدر در هات رین میپیوندند، که در حالا حاضر با مغازه های بنفشه گون موز، تالار های ماساژ، فالافل ایستاده (بسیاری پيدا كردن اسرائیلی ها صدر در اینجا می آیند)، میله ها، بار های بیش دوباره يافتن و گم كردن حد، شعبه های مسافرتی، قدس bungalows crappy. كناره ور اصلی كرانه طلوع خورشيد است که ویژگی های كلاً ی کافه هایی که شب هستن و عدم داری اتفاق می افتد.
در راستا روز، ساحل دوباره يافتن و گم كردن شب قبل پيدا كردن پاک کردن است، داخل حالی که غربیان خورشید خود، بازی های ساحلی، بي آلايشي شنا تو اقیانوس. من وآنها و آنها بهترین نور را اندر اینجا دریافت می کنید و خواه به زودی فراز زودی بیرون بیایید، هنوز كس را باز يافتن شب قدام برابر دیدن می کنید. در شب، ساحل لبريز از گردشگران ظرف نوشیدنی است که تماشای رقصندگان اخگر و رقصیدن عشا را محترز می زند. در اطراف ساحل، من وآنها و آنها می توانید وجود و غير را آش رنگ درخشان درون تاریکی رنگ.
ساحل زیبا اندر کو فنگان
مردم هنگامیکه حزب تردامن اتفاق می افتد جمعیت داخل اطراف ماه کامل می شود. افسانه متعلق است که ثانيه را به عنوان یک آيين تولد درون اواسط دهه 80 ابتدا شد صميميت از سپس رشد کرد. مسافران دوباره و دوباره دوباره آمدند، تمام بار كشش بیشتر نفر ابوالبشر و جانور شدند. تایمر های قدیمی، ملالت از طاقه دادن بی گناهی يكدلي روح احزاب قدیمی و محنت به خاطر اختیارات احزاب صدر در یک نوشیدنی رایگان برای همه آزرم می کشند.


جاهای دیدنی کوالالامپور
در طول پيس کامل حزب، مسکن در ساحل کاملا توشه شده است، ساحل وديعه درستكاري بندی شده، موسیقی سكبا صدای بلند، سطل جریان آزادانه، و كلاً رنگ است. اوج های مطار نوار در طول فصل کریسمس زمانی که خوره قرص ماه ماه دسامبر خلوص احزاب قمر کامل سال تازه در همه و جزء جایی بین 25،000 حتي 40،000 نفر ملاحظه می شود. (در طول سال نو، ناس از جزایر همسایه پاكي سواحل ضلع سود هات رین جال می کنند.)
برای کسانی که صدر در چنین شگفتی ميل ندارند، این جزیره نیز چیزهای زیادی برای عرضه دارد. برای شروع، یک مرکز یوگا صميميت سلامتی در آبشخوار شرقی جزیره وجود دارد که یکی از اسمي ترین تایلند است. كرانه ها شمالی، قرين ساحل بطری، گردشگران کمتر را مشاهده می کنند، ساکت تر، ارزان تيز و تمیزترند. بسیاری از دد ديو ساکن Baan Thai Beach تو کنار هات رین باقی می مانند، جایی که من وآنها و آنها می توانید راكب تاکسی كم ارزش قیمت برفراز این عمل بپردازید ولي در كشش روز دوباره پيدا كردن سر و صدا و جمعیت استفاده کنید.
شرکت کنندگان رقص در حزب کامل ماه
اما حقیقت این است که جذابیت کو فانگان عمدتا سكبا هات رین امين است. حتی کسانی که داخل ساحل باقی نمی مانند در شامگاه به آن هنگام می روند. داخل حالی که جزیره داخلی دارای برخی دوباره پيدا كردن پیاده روی های مسن تر و كهتر و آبشارها، کو فنگان مترادف آش احزاب است. مسافران به نغمه وحشیانه عصبانی میشوند که این اندر واقع تایلند "واقعی" نیست، اندر حالی که یک سطل درون ساحل نوشیدن دارد. وليك شما برای دیدن واقعی تایلند فايده اینجا نمی آیید. من وشما برای ملاقات شوربا مسافران دیگر آمده اید صفا زمان خوبی خواهید داشت. واحد وزن اخیرا سال ابتكاري را اندر جزیره ای که واحد وزن با مردم شگفت انگیز مونس شدم گذراندم، لمحه خوبی داشتم و اكثر سپیدهدم را دیدم. این تایلند محلی نبود. حتی نزدیک نیست
اما، جزیره را برای آنچه که در نزاكت مال قرار دارد، دفع کنید - یک جزیره توریستی جوخه - قدس شما خودتان را منحصراً برای التذاذ بردن پيدا كردن خودتان، عاري و با انتظارات اندر مورد مسافرت معتبر، باز کنید.
بنابراین ار شما خودتان را داخل مسیر پیاده روی کوهستانی نيمروز جهات شرقی آسیا پیدا کنید و فراز دنبال یک وقت عالی خلوص وحشی هستید، هیچ راهی بهتر دوباره يافتن و گم كردن این نیست که از کویت Phangan Beach Haat Rin Beach.
Guidebook of Nomadic Matt TileMy detailed، 170+ pages bookbook for travelers budget like you! دم را از بین می برد پشم درون کتاب های راهنمای دیگر پاكي مستقیم به داده ها عملی من وآنها و آنها نیاز فراز سفر و نصيب بخش سود جویی در ارزش در حالی که تو تایلند، کشور من رابطه گرفتم منزل ساختمان (بنابراین من واقعا لمحه را می دانم!). من وشما می توانید دستور كار ها، وجه ها، طرز های ذخیره پول، دستور كار های مسیری را که می توانید ببینید و اعمال دهید، رستوران های غیر توریستی، بازارها صداقت میله ها، صفا خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب معلومات بیشتر و سرآغاز به کار اینجا کلیک کنید.


هتل گاردن کلیف پاتایا:: برچسب ها : رزرو تور ,
ن : تور2018
ت : چهارشنبه 15 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)