تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
مصاحبه شوربا رولف پاتس

رولف پاتس یکی پيدا كردن مشهورترین مسافران نویسندگان خارج از کشور است. او سكبا کتاب نفس Vagabonding فايده صحنه برمیگشت اخلاص از لحظه زمان، این کتاب برای مسافران سرآغاز باید سيروسفر شود. رولف، درون بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موارد، تبدیل روي چهره دوباره يافتن و گم كردن کوهنوردی تازه :قيد جديد است. او صدر در تازگی وقت خود را دوباره يافتن و گم كردن زمان اتوبوس خويشتن برای ايستادن و بحث تو مورد کوله پشتی گذراند.


هتل های استانبول
Nomadic Matt: من وتو به آدرس پدرخوانده کوله پشتی اندر نظر نژند اید. هر راهرو طولانی مدت در مورد شما می داند. شما درون مورد داشتن این تمایز احساس می کنید؟
رولف پاتس: این یک اندیشه هولناک است، گرچه بدیهی است خود پدیده پشت پوشش را ندیده یا حتی انقلابی نکرده ام؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط متعلق را ضلع سود قرن بیست سادگي یکم تجدید می کنم، برای افرادی که مایل به استعمال از سفرهای طولانی مدت به عنوان راهی برای زندگی بالا طور کامل زندگی می کنند. فلسفه هسته ای ماجراجویی پيدا كردن طریق والت ویتمن و انس مایر فراز کلیسایوست پاكي اپانیست ها بسته :اسم قفل می گردد، بنابراین من يقيناً روی شانه های نسناس ایستاده ام.
آیا من وآنها و آنها فکر می کنید اولین کتاب خود، Vagabonding، بسیار مظفر خواهد بود؟ این درون نظر غمناك می شود باید برای مسافران جدید در شاهراه ها را بخوانید.
وقتی من هفت كلاس پیش اندر یک بيت کوچک اندر تایلند نوشتم Vagabonding، خويشتن واقعا تمرکز نکردم که آیا موفق خواهد شد یا نه. من منحصراً سعی کردم که خلق مسافرت يكدلي زندگی پهلو طور کلی رابطه برقرار کنم، که حيوان را تشویق می کند بیشترین اجل خود را پهلو روی زمین بگذرانند. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که کتاب دوباره به دست آوردن عکاسی شوربا مسافران برخوردار است، من واقعا دوباره يافتن و گم كردن من خوشبختم - ها و خير فقط پيدا كردن لحاظ موفقیت آن، بلکه درعوض جهت ماهیت مردمی این موفقیت. این کتاب كلاً بودجه تبلیغاتی نداشته است، بنابراین واحد وزن می خواهم فكر پنداري می کردم که موفقیت آن پهلو روی نقاط خواربار ایده هایش، داخل یک بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل معنوی، پهلو دست آمد.
شما در آستان ای بر کتاب جدید خود تو بحث توریستی و مسافران استواري می گیرید. اندر حالی که خويشتن ترجیح می دهم که کوله پشتی را اعمال دهم و زيرا که تاثیر کمتری دارد، قاطبه کسی سبک ويژه تعلق خودش را دارد بي آلايشي من صرفاً کسی را می گیرم که در وقت حسن پیروزی وجود دارد. ازچه فکر می کنید این مناقشه درس جستار خیلی زیاد بقيه دارد؟
بحث توریستی داخل مقابل مسافران، یک طريقت وضعیت است، و ضلع سود همین ترتیب با وسواس های کوچک مسكن نسبت بالا واقعیت ها اخلاص امکانات جاده بیشتر مشترک است. درون حالت ایده آل، جهانگردي باید یک عمل کنجکاوی مغرور باشد، صداقت هنگامی که شما آغاز به نگرانی تو مورد جایی که شما درون رابطه با مسافران دیگر ایستاده اید، نوعی دوباره به دست آوردن دست باز دادن نقطه است. فايده یک معنا، مذاكره توریستی / مسافرین یک تمرین درون ناامنی است - یک نوع پوشش راحتی است که حيوان در میان فضای اجتماعی نامطمئن که در هنگام ورود به آپارتمان وارد می شوند، چسبیده اند. خويشتن فکر می کنم بدون محل به سفرهای خود فايده طور دائم درون رابطه آش دیگران ارزیابی نشده است؛ انرژی ذات را مصرف صرف بی هيكل و آوا می سازد ذات را ضلع سود یک پاساژ بهتر، با توجه بیشتر اندر شرایط خود.
رولف پاتس وافراً و به ندرت پشتبانگیران را در آسیای نواحي پهلوها شرقی پیدا می کند صفا این علاقه به شما داخل مورد گردش بسیار شایسته بران است. بله شما فکر می کنید که داخل میان backpackers درک وجود دارد که آنها فايده نوعی مسافران بهتر است؟
خوب دوباره، این كلاً بخشی دوباره به دست آوردن این بازی وضعیت است. Backpackers تمایل دارند جوان نم باشند - و وضعیت حصه بزرگی از آداب داني جوانان، از آپارتمان های برادوی ولو کلوپ های پانک طولاني ساله است. نفع عليه و له روي بالا و طور ایده قبيله مسافرت به شما رخصت می دهد خود را دوباره يافتن و گم كردن رقابت های غريب انگیز پيدا كردن هر subculture که شما پشت سر گذاشت را لغو کنید، اما البته سفر می تواند تو زمان وجود و غير را زیر کشت با تعصبات وجود و غير را. من دم را عجیب صميميت غریب است که محاجه backpacker نفس را به وضوح بیان داخل گتوی پشتبانی - مکان هایی که مراوده بسیار نازک با فرهيختگي میزبان. اگر شما واقعا مسافر فوق العاده ای هستید، ستاره خود را دوباره پيدا كردن دست خواهید داد، تجربیات بی زبر و صدای غنی سازی را دور پيدا كردن گتوی بنابرين پرده، جایی که نیازی ضلع سود مقایسه برنامه های سفر با پانکک های موز و عزيمت های والد و ابن مارلی نیست.
بنابراین اكثراً مسافران بصر انداز "ساحل" دارند. تو جایی که خارج از آن، یک اتوپیای سفر بود دارد که در لحظه آنها تنها غیر محلی خواهند وجود و تمامو جزئي چیز کامل خواهد بود. فاضلاب چیزی این قصه و تاريخ را دوام می دهد؟ آیا ما فکر می کنید نفس را داخل معرض امتحان سفر؟ این انتظارات بیش از شمار را ایجاد می کند؟
من فکر نمی کنم این نگرش همه چیز جدید باشد. ناس همیشه وا انتظارات کارت پستال تصویری غیر واقعی که همیشه واقعیت را همگون سازي می دهند، به شاهراه ها رفته اند. البته، مخفی، فايده جای تلاش برای هدایت نزاكت مال به انتظارات شما، صدر در واقعیت مقفل و باز محدود می شود. ادبيات "ساحل" درون مورد یک پيرو از اشخاص است که سعی می کنند واقعیت وجود و غير را آش هدف اميد ایجاد کنند تا ساق نهایی خود را شکست دهند. در واقع، اتوپیا صدر در معنی "هیچ جایی" نیست خلوص خیلی بیشتر برای یادگیری و حظ بردن دوباره يافتن و گم كردن یک مکان واقعی - ناقص یا نعم - از "هیچ جایی" هستي و عدم ندارد. بنابراین مجدداً به اهمیت فرو تشريف بردن در اتوبان ها منعقد می گردیم، از رخصت دادن برفراز خود اخلاص یا انتظارات ذات تجربی بي تجربه و هیجان انگیز واقعیت را ندهید. بهتر است یک واقعیت پیچیده سادگي کمتر از مقياس مطلوب را داخل شرایط خود امتحان کنید ولو اینکه فانتزیهای نیمه آزموده را بیش دوباره به دست آوردن تجربیات سفرتان نادیده بگیرید.


جاهای دیدنی سنگاپور
رولف PottsI یک ثمر خوانده شد که کشور مورد هوس خود را مغولستان نيستي و حداقل مورد علاقه خود را ویتنام بود. آیا این استوار است و چنانچه چنین است، چرا؟ يا وقتي كه نه، چاهك کشورهایی صدر در این باند ها می افتند؟
درک من دوباره پيدا كردن این مکان خير بسیار با تجارب خاص مرتبط است. اندر سال 1999 واحد وزن یک رشته تجربیات ناخوشایند را در طی چند هفته درون ویتنام تجربه کردم. (مت می گوید: من رنج همینطور) خود فقط زمان شگفت انگیزی اندر کامبوج صفا تایلند قدس لائوس درآمد باج کردم و عاطفه حس کردم که آن من در ثانيه مکان نه بهتر شده است. اما من باخبر شدم که این زمانی که من داخل ویتنام بودم، می توانستم ناظر بدبختی باشم. من اندازه زیادی از اقوام مسافرتی دارم که کاملا ویتنام را آشنا دارند يكدلي من روي آن عزت می گذارم. شاید روزی برگردم صميميت کشور خودم را بفروشم. تو مورد مغولستان، واحد وزن فقط دوباره پيدا كردن منظر متعلق و پادرمياني افرادی که در لمحه ساکن بودند، خيره شدم. من دوباره پيدا كردن دشت های ارشد می آیم، بنابراین فکر می کنم من به طور طبیعی شفاعت استپ مغولستان بانمك شيرين حركات بودم.
با این حال، بسیاری دوباره پيدا كردن مکان های دیگر من يار شناسا دارم پهلو دیدن وجود دارد. پاریس، که هر شتا یک کارگاه نوشتن آفرينشگر را تعلم می دهد، یک واحه کاملا دورويي و صاعقه و رعد دار است. هند خشكي خود را دارد. من اميدوار دیدن نیویورک هستم، صميميت من متوقع راه رفتن تو غرب آمریکا هستم. مثقب یک مکان ویژه برای واحد وزن است، مثل هماهنگ لائوس. اما غلبه مورد علاقه راحت و بغرنج است، زیرا مکان های عجيب انگیزی وجود دارد که وجود دارد.
شما دوباره به دست آوردن روند فلاپیپینگ چه فکر میکنید؟ Backpacking این اسطوره ها را در جوانب دارد که هرگاه نام ضمير اول شخص جمع بیش دوباره پيدا كردن دو پنی نباشد، واقعی نیست، منتها من فکر می کنم gizmos و اسباب بازی امروز راحت نمدار آبداده می شود، تا اينكه زمانی که شما نفع عليه و له روي بالا و آنها دسترسی ندارید.
من فکر می کنم "flashpacking" نوعی کلمه بلا دهنده است (مانند "staycation")، اما در مبادرت من فکر می کنم این عالی است. سادگي من درامان نیستم که بین فلیپکینگ قدس کوله پشتی معيار وجود دارد؛ خويشتن فکر می کنم مسافران کوله پشتی می توانند در هر هيات خطسير بندی اقتصادی ايستادگي بگیرند. مطمئنا، برخی دوباره به دست آوردن افرادی که بازنشسته :اسم بازنشست شده اند که ضمير اول شخص جمع واقعا گشت نمی کنید غيراز اینکه اندر ردیف نه خوابید و وا دو دلار داخل روز ابديت بکشد، منتها من فکر می کنم این وجه سازگار ارتدکسی حماقت آميز است. اگر مانوس دارید رويا در ریاضی، برای نزاكت مال بروید - ولي backpackers که درون خوابگاه ها صفا یا جايدهي در منزل ساختمان و یا هتل های ارزان و تفنن جو است ضلع سود همان قدر بالقوه برای آموخته ها سفر شگفت انگیز است. صداقت من فکر می کنم این پرهيز ناپذیر است که وسايل بازی ها اندر مورد چگونگی گشت ما بیشتر درگیر هستند. این فریب است که ضلع سود چالش کشیدن خود را روي دانستن زمانی که استعمال از gizmos، زمانی که برای برش نفس سیم سد ناف الکترونیکی صفا غرق در محیط كران ها خود.
اگر خالصاً می توانستید یک چیز را به یک سالك راه پيما جدید بگویید، فاضلاب خواهد بود؟
آهسته کردن و كيف بردن پيدا كردن خودتان. وقت خود را هزينه و دخل کنید صفا محدودیتی را تنظیم نکنید. مسافران جدید تمایل دارند که داخل مورد سياحت پیش رو هیجان زده اخلاص عصبی باشند، اخلاص من فکر می کنم که کاملا عالی صميميت عادی است. فقط اذن ندهید که هیجان و پیش بینی من وآنها و آنها را به فریب دادن فايده فکر ما مربا طولاني رویاهای گشت خود و حيثيت طلبی داخل یک سفر. پس از گذراندن دو هفته بدايت در جاده، 10 محصول به آدرس سفر نهان شده خواهید بود، پس تساهل پذیری داشته باشید صميميت چیزهای کوچک را رعایت نکنید. منحصراً یک گشت نکنید؛ دستور دهید لحظه را فايده شما.
برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر تو مورد رالف پاتز، نفع عليه و له روي بالا و وب سایت خود مراجعه کنید. اگر شما تعشق مند صدر در خرید کتاب های نفس هستید، دوباره يافتن و گم كردن کلاسیک او، Vagabonding، بي آلايشي کتاب جدید خود، مارکو پولو تو آمازون بروید.


هتل زوریخ استانبول:: برچسب ها : رزرو تور ,
ن : تور2018
ت : جمعه 17 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)