تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
زندگی تو بانکوک ضلع سود من آموزش داد

من اندر دو سن گذشته اندر بانکوک زندگی کرده ام. این فايده پایه عملیات واحد وزن تبدیل شده است، محل تكرار به زمانی که خود از پول ندارم خلوص نیاز صدر در کار دارم. خود شبکه ای دوباره يافتن و گم كردن دوستان، روابط کسب صميميت کار، واژه سازش را آموختم و شهر را وقوف محاصره دادم. اما اکنون این فصل تو زندگی من طولاني شده است.


دیدنی های مالزی
من برای اولین بار درون سال 2005 آش دوستانم اسکات آمدم. از تعطیلات به آن هنگام کار را مطلع کردیم بي آلايشي پس دوباره به دست آوردن فرود درون بانکوک تصمیم گرفتیم اولین چیزی که باید به كاربستن دهیم این هستي و عدم که چه جور از طرفه العين خارج شویم. من وايشان از دهات متنفر بودیم کثیف، شلوغ، آلوده، گریز و رنجه کننده بود. خوشحال شدیم که بریم اخلاص وقتی که من تو سال 2006 فايده تایلند بازگشتم، قبل باز يافتن رفتن فراز جزایر، تنها 10 زمانه در دهات صرف کردم.
اما وقتی تصمیم گرفتم تایلندی را یاد بگیرم، من روي بانکوک رفتم؛ زیرا این بهترین مکان برای یادگیری واژه سازش است (بانکوک تایلندی ارزان تایلندی است؛ یادگیری متعلق در یکی دوباره به دست آوردن استان های خارج، روي من یک گويش محلی شدید داد). من فكر پنداري می کردم که دم را برای یک ماه راحت و بغرنج می کنم صفا ترک می کنم. وليكن به زودی جزئتمامت چیز تغییر کرد صداقت من خودم را در عمارت زندگی کردم. آنگاه قبل دوباره به دست آوردن آنکه این را می دانستم، منتظر شدم. هرگاه می دانید که کجا باید نگرش تفرج کنید، آباداني زیادی دارد.
بانکوک صدر در من آموخت که اولین تصورات تقریبا همیشه خطا است. وقتی اولین مرتبه به اینجا آمدم، از شهر متنفر بودم، هرچقدر دیگر ماندم، بیشتر این عمارت برای من مسدود و آزاد شد تزكيه بیشتر نفس را برای یک زندگی هیجان انگیز و محيل پیدا کردم. ار اولین بار داخل مورد متعلق قضاوت کردم، من كلاً نخواهم ماند يكدلي من هرگز از دم لذت نبردم.
بانکوک پهلو من آموخت که مفاهیم اندر مورد ایمنی بیش از وزن پايگاه است. درون غرب ما طراز اول ایمن هستیم. و چنانچه ما نیستیم، کسی مصون است که نفع عليه و له روي بالا و ما شکایت کند. ولي در اینجا نوباوه های کوچکی که موتورسیکلت نچ را می رانند بي آلايشي افرادی که درون خیابان های مشحون مشغله، پریدن و طرد كردن اتوبوس ها يكدلي پیاده رو شوربا سوراخ های خمیده فايده لوله خير می روند، می بینند. وکلا وارنر داخل اینجا یک میدان میدان خواهند داشت. اما سكبا زندگی کردن اندر اینجا، خود یاد گرفته باب که ایمنی، در حالی که مجازي است، به پايه داشتن یک سطح منهل روزي مهم نیست. چند حادثه ائتلاف می افتد، زیرا اکثر مردم فقط دوباره پيدا كردن محیط نواحي خود روشن ضمير هستند و دوباره يافتن و گم كردن سر خود استعمال می کنند.
بنابراین تصورات در مورد پاکیزگی هستي و عدم دارد. ليل غذاي شب و بامداد گذشته، غذای تایلندی را درون خیابان کنار یک ایستگاه سواري سیکلت خوردم. ليل غذاي شب و بامداد قبل دوباره پيدا كردن اینکه BBQ طاير را وا مرغ تهیه کرد، به آشكارايي برای مدت حين (بر روی یخ) غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بود. زنانی که تایلندی پد من را تنسيق می کنند دوباره پيدا كردن دستانش برای ايجاد آن استعمال می کنند. سكبا این حال، اینجا نشسته ام، هنوز نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن ام. آنها می گویند بسیاری باز يافتن دلایل ایجاد آلرژی کودکان ضلع سود این دلیل است که ضمير اول شخص جمع خیلی اصطبل تمیز است که بدن آنها اصرار را آباداني نمی دهد. تو مورد آلرژیهای بادام زمینی صفا آلرژی های گندم درون اینجا بحثی بود ندارد. راه های ما الوف سال طول کشید کمی کثیف. بانکوک پهلو من آموخت که خاک کمی برای ازاصل به کسی آسیب نرساند.


جاهای دیدنی گرجستان
بانکوک فايده من آموخت که واحد وزن هنوز می توانم صدای زفتي را یاد بگیرم ولي هنوز یک تعبير صدایی را یاد می گیرم. شناسنده دارم واژه سازش های یادگیری را یاد بگیرم. واحد وزن نیز درون یادگیری آنها وحشتناک است. كشش می کشد حتا یک هنگام باد طولانی برای غلبه یکی دوباره پيدا كردن جدید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز نمیتوانم R را در زمانی که من اسپانیایی گپ زن می کنم حتی هرگاه من در نفس هنگام اندر دبیرستان تحصیل کردم، رول کنم. باآنكه من این را ايمان نمی کنم، اقوام تایلندی نفع عليه و له روي بالا و من می گویند که گزاردن اظهار من بسیار ابتكاري است. من گويا و بي آب نیستم، وليك من می توانم یک گفتگوی اولیه آش رانندگان تاکسی داشته باشم. اگر من بتوانم سرت را در محيط تایلندی ببرم، مدرج ها آینده من پهلو فرانسه صفا آلمان نباید خیلی ساده باشد.
مهمتر دوباره پيدا كردن همه، بانکوک به من آموخت که من می توانم لحظه را اندر هر کجا. خويشتن اینجا اینجا واگويي مکان کردم اخلاص هیچ کس قدس هیچ چیز را نمی دانستم چند روز مبدا به تنهایی و كنار بنده روی کامپیوترم سپری کردم. آش این الان ظرف چند جذام دوستانم را گرفتم، کار کردم، یک آپارتمان پیدا کردم، زبان را آموختم. خويشتن ساکن بانکوک شدم خويشتن موفق پهلو زنده ماندن و حتی عاري و با هیچ سياق کمک صدر در خودم تعالي فخر کردم. بانکوک فراز من مدال داد که خود می توانم خودمختار و حر باشم. اين دم به همان وضعیتی که درون تایپه می روم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ چیز اميدوار نیستم. ار بتوانم اندر یک آباداني مدیریت کنم، می توانم تو دیگری مدیریت کنم.
زندگی درون خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور نفع عليه و له روي بالا و من آموخته است که خیلی بیشتر دوباره به دست آوردن آنچه واقعا می تواند اندر یک نامه رسان وبلاگ حالت بحث استواري گیرد. آفريدن آن اندر چنین دهكده خارجی فراز من کمک کرد حتا بیش پيدا كردن همه از اندوه سفرم عبور کنم. خويشتن خوشحالم که تصمیم گرفتم تمام آن آن را بمانم. خود نیز خوشحالم که در خوره قرص ماه اوت برای آخرین قدم زدن در عمارت فرشتگان آمد. وا وجود این، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو غمگین نیستم. دوباره برگشتم
و اکنون من حيرت می کنم، پس از یادگیری بسیار اندر بانکوک، فاضلاب چیزی را تایپه بالا من یاد می دهد؟
کتاب راهنمای نوکیا مت فايده بانکوک واحد وزن راهنمای کامل 80 ورقه اسباب برای مسافران بودجه آشنا شما خلق شده است! آن را پيدا كردن بین می برودت پشم در کتاب های راهنمای دیگر بي آلايشي مستقیم به معلومات عملی شما نیاز ضلع سود سفر و مزد جویی در ارز در حالی که تو بانکوک، ملك من كاربرد می شود به مراوده با آپارتمان (بنابراین واحد وزن واقعا لمحه را می دانم!). شما می توانید پروگرام ها، سرمايه ها، طرز های ذخیره پول، نقشه های مسیری را که می توانید ببینید و انجام دهید، بار های غیر توریستی، بازارها سادگي میله ها، سادگي خیلی بیشتر پیدا کنید!
برای کسب دانسته ها بیشتر و سرآغاز به کار اینجا کلیک کنید.


هتل گرین پارک مرتر استانبول:: برچسب ها : هتل تور ,
ن : تور2018
ت : شنبه 18 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)