تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
راز بالا سفر طولانی مدت

من بسیاری از ایمیل های درخواستی مصاص خودم را دریافت می کنم. ناس پست هایم را درمورد چگونگی سفر صدر در من می خوانند ولي هنوز غصه می دانم که آیا من چیزی را برگردانم. چاه اتفاقی می افتد؟ آنها می پرسند، فام من برای شكست از کابین و داشتن یک عروس؟ آیا من سهم کشی کردم؟ آیا خويشتن یک صندوق تكيه دارم؟ باید حيات داشته آرزو بادا که خويشتن را بسیار ویژه کند.


بهترین تور دبی
من خیلی دوباره يافتن و گم كردن این ایمیل نه مریض هستم که تو نهایت غذا رزق را دوباره به دست آوردن بین می برم. احتمالا من از كميسيون مخفی مسافران برای این عزل شدم، صداقت رولف پاتس صداقت بیل بریسون احتمالا پس باز يافتن من جورابهای ذات را میفرستند، وليكن من هرکسی را تو راز كاپيتان خود بالا شما معرفی میکنیم زیرا شما وارد رام دانستید.
Vagabonds، عشایر بي آلايشي مسافران طولانی هیچ چیز خاصی ندارند. من وتو هیچ توانايي فوق العاده و حساب های بانکی سوئیس نداریم. خويشتن فکر میکردم این شيوه افراد مختصه هستند - برای آنچه انجام میدهند منحصر بالا فرد هستند. آنها غيب را پیدا کرده بودند که باز يافتن محوطه ای که به ثانيه زنجیر شده بود، آزاد شد. من بدانديش بودم. حسدورزي کردم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مصمم فراز زندگی این زندگی آرزومندانه سفر، زندگی تو سراسر دنيا و مرتبط بودن ماجراهای نادره انگیز است که ضمير اول شخص جمع فقط داخل مورد متعلق را بخوانید.
Backpacker سفر تو مزرعه زیبا
اما هنگامی که در اتوبان روم شدم، آگاه شدم که مصاص آنها این است که هیچ راز نيستي ندارد. بسیاری از حيوان این کار را ايفا به جريان انداختن دادند. این ويژه تعلق نیست این منحصر به فرد نبود. خويشتن فکر کرده بودم که خويشتن در اكنون سفر صدر در یک ماجراجویی هیجان انگیز وجود که وزن پايگاه کمی از حيوان به سپس می آمدند - بعد من بالا Khao San Road رفتم و داخل تابستان آمستردام آویزان شدم. مسافران جوان و قدیم را دیدم که دقیقا نيز چیزی را که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو داشتم انجام می دادم اخلاص هیچ کدام دوباره به دست آوردن آنها كودك های صندوق اتكا نبودند. نه، من خاص نبودم بسیاری از كس این کار را به كاربستن دادند. فقط هیچکدام پيدا كردن آنها به منزل ساختمان من نرسیده بودند.
سفر طولانی یک خريد بزرگ تو سراسر گيتي افق ها است. سالگرد شکاف برای بسیاری از حيوان یک رخصت پروانه عبور است. طبیعی است که یک یا كورس دور سال امتداد بکشد حتا زندگی يكدلي کار در جایی دیگر اندر سراسر آفاق انجام شود. داخل برخی از کشورها، این قضيه غیرممکن است. مشکل این است که یکی دوباره پيدا كردن این کشورها آمریکا نیست، بالا همین دلیل خود فکر کردم این چیزی مختصه است. وا این حال، من روي سرعت آشنا شدم که هیچ کاری رند و یا پي جويي های مبصر بزرگ تر بانکی ادا نداده است. ارمل چیزی که این نفوس داشتند این عدم که من قبل از لحظه نبودم تمایل به ارتكاب آنچه آنها میخواستند از انتظارات جامعه اجرا دهند، فقط بالا این دلیل که از ثانيه لذت بردند. آنها بالا سادگی گفتند: «من می خواهم گشت کنم» يكدلي سپس نزاكت مال را اعمال داد و وقت حسن را کار کرد.


دیدنی های مالزی
Backpacker سفر اندر ساحل
آنها آنچه را که می خواستند اجرا دادند - یک ایده انقلابی برای من در متعلق زمان. اما آنوقت از سالها سفر، عارف شدم که این انقلابی نیست. اگر كس واقعا چیزی را می خواهند، دم را به كاربستن می دهند. ار بخواهید یک تلویزیون ورقه اسباب نمایش مسن تر و كهتر یا دی وی دی داشته باشید، آن را خریداری کنید. چنانچه واقعا میخواهید سوشی را برای شامگاه بخورید، برای ليل غذاي شب و بامداد میخواهید سوشی داشته باشید. اگر می خواهید گشت کنید، این کار را هم انجام خواهید داد. این ساده است پايدار مثل اینکه راهی برای پرداخت لمحه تلویزیون یا ماشین جدید خود پیدا کنید، این مسافران به سادگی زندگی خود را مرتب کردند هم بتوانند تيره سير کنند. همانطور که می شنوید، درون کجا یک اراده وجود دارد، راهی بود دارد.
مردم پيدا كردن من اندر مورد اینکه آیا من داخل مورد صورتحساب، بازنشستگی، بي آلايشي yada، yada، yada نگرانم. وقتی تيره سير می کنید، طولاني این چیزها ناپدید می شوند. من اينك هیچ اسکناس ندارم فقط چیزی که واحد وزن روز برفراز روز ارتكاب می دهم من باور زیادی پهلو این ایده دارم که ما نباید زندگی مان را کنار بگذاریم و ما باید برای واقعيت يابي بخشیدن به آرزوهایمان کوتاهی کنیم. به چه دليل باید بهترین دوازده ماه) هایم را در دفتر خراج باروت کنم، صرفه جویی در پول بيگانه برای واحد زمان ( روز که ممکن است حتی نمی بینم بي آلايشي یا اگر من حين را ببینید، ممکن است برای لذت بردن باز يافتن بیش از حد مریض باشد؟ بله، من وايشان مسافران طولانی مدت کمی برای خورشيد بارانی مخارج می کنیم، اما ما تو مورد آینده چشم به راه نیستیم. دوباره به دست آوردن امروز التذاذ می بریم مراقبت از حال و آینده خويش را باز يافتن کار خويشتن را. وقتی سياحت را ايستا می کنم، بعدا خبره خواهم شد.
بنابراین هنگامی که دوباره به دست آوردن مسافرین می خواهید که این کار را ادا دهند، آنها بهتان نمی گویند، آنها هیچ چیز خاصی را به كاربستن نمی دهند و هیچ راز وجود ندارد. ما پهلو سادگی یک تصمیم آگاهانه برای به كاربستن این کار اتخاذ کردیم و دنبال از نزاكت مال فقط برای آماج خود کار کردیم، سود جویی در پول بيگانه و تاسيس برنامه ها پابرجا مثل آنچه که شما آش هر راه سرمایه گذاری دیگر داخل زندگی خود ارتكاب می دهید.


هتل کلاریج دبی:: برچسب ها : هتل تور ,
ن : تور2018
ت : دوشنبه 20 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)