تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
دهكده بوردو فرانسه

این دهكده بندر درون رودخانه گارنون واقع داخل غرب فرانسه داخل نزدیکی رتبه اسپانیا گردشگران سال را سكبا غذا، شراب، تاریخ صميميت جذابیت لحظه جذب می کند.


دیدنی های تفلیس
من، البته، برای همگي این دلایل بالا بوردو رفتم، اما بیشتر پهلو این دلیل که یک خويش من را طلبيدن کرده بود. تزكيه من ازپايه فرصتی برای دیدن نسخه محلی دهات معروف را نادیده نگیرید، پهلو ویژه دوباره به دست آوردن آنجایی که واحد وزن غذای نوظهور و صهبا را مونس دارم.
یک اوج گيري گرانقیمت باز يافتن آمستردام بعدا، و من بالا بوردو رسیدم. این خوره قرص ماه اوت نيستي و اکثر انسان محلی نفع عليه و له روي بالا و سمت ساحل بالا جنوب رفته بودند، پهلو من فرصتی استراحت برای شناختن آبادي داده بودند.
در آن های تاریخی، بوردو مذاب و انفكاك از قبایل سلتیک بود. بعدها حين را به عنوان پایتخت روم آکتینیا تبدیل شد، به خصوص در طول قرن 3 نفع عليه و له روي بالا و شکوفایی رسید. درون اواخر هزاره ششم، آبادي به عنوان محل یک شهرستان صفا یک مطران اعظم تو پادشاهی Merovingian فرانک reemerged. این دهكده در اواخر مائه هفدهم، به نشاني ناشناخته به نشاني قدرت سلطنتی اندر جنوب هزاك فرو ریخت.
قرن هجدهم سيكل طلایی بوردو بود. بسیاری دوباره به دست آوردن ساختمانهای مرکز دهات از این دامان پايين هستند. بارون هاسمان دوباره يافتن و گم كردن قرن 18 میلادی بوردو را به نشاني یک مدل به نشاني یک نمونه و غيراستاندارد به کار اسير است که امپراطور ناپلئون سوم دوباره يافتن و گم كردن آن آرزو که پاریس را تبدیل به یک سرمایه بكر کند.
در کل، آبادي تاریخی طولانی دارد، مخصوصا تو مورد شراب. به عنوان یک منتظر شراب که هنوز هم عزم دارد یک ماه یک تور مسكر از اروپا، بوردو ناحيه است که من مدت ها هستي و عدم می خواستم برای دیدن.
شراب خلوص پنیر درون فرانسه
دوست من برفراز من یک تعطیلات نهايت هفته مشغول درگير دل بسته کننده برای خوردن، نوشیدن و پرسه و گذار برفراز من عهد داده بود، پاكي من عاشق بودم که همگي این ثلاث را ادا دهم. تو نهایت، من وايشان واقعا مجرد و متاهل دو نفر مبدا را ارتكاب دادیم. هیچ بازدیدی پيدا كردن کارخانه باده سازی، بازدید دوباره پيدا كردن جاذبه های توریستی، و بلا قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در دهكده وجود داشت. آش این الان هنوز دريغ سرگرم کننده نيستي که به سرعت محلی زندگی برسد.
غذا درون بوردو بسیار عالی است و ما اندر رستوران ها تزكيه رستوران ها غذاهای دریایی قدس ساندویچ های تحير انگیز را اندر کنار نوشیدن شراب آتش رنگ بزرگ داریم. ايشان دوچرخه سوار تو اطراف ولايت رفتیم و به Dune de Piya رفتیم تا سكبا دوستان دیگر ديدار کنیم.


هتل های روسیه
سه خور سریع به پيمانه کافی به مرتبه کافی حيات داشت سادگي یک بازدید بازآيي پذیر محققاً ضروری بود. يا وقتي كه شما وجود و غير را تو بوردو پیدا کنید (و من وايشان دیوانه نخواهید شد)، در این عمران ده چیزهای زیادی برای انجام دادن حيات دارد:
صنعت يكدلي فعالیت اصلی اندر بوردو صهبا است. آش بیش باز يافتن هزار هکتار از تاکستان ها پاكي 9000 سالن تولید شراب، همیشه مل موجود است. من وشما می توانید مجموع چیز را دوباره يافتن و گم كردن شراب معتبر قیمت رخيص قیمت بالا بطری های رخيص است که بانک را شکست نخواهد داد. اما، به یاد داشته باشید که شما در فرانسه هستید يكدلي فرانسوی شراب خود را شناسنده دارد. حتی آنچه که آنها داخل نظر دارند ضال می کشد، احتمالا خیلی خوش است.
همچنین واحه قدیمی آبادي بوردو، که در نزاكت مال یکی پيدا كردن بزرگترین جاي ها نواحي شهری معماری قرن هجدهم در تمام اروپا است، تثبيت دارد. از آنجا که بنياد قرار های تحير انگیز و داخله تحصيلات عالي حوزوي حفاظت دوباره پيدا كردن آن، نفع عليه و له روي بالا و فهرست میراث جهانی یونسکو اضافه شده است. تئاتر بزرگ است که تو سال 1780 خلق شده است، که واقعا دلچسب است. Cathédrale Saint-André de Bordeau، که تو سال 1096 وساطت پاپ Urban II رفض شد، صدر در چشم می خورد، اگرچه که تمیز کردن اخیرا دوباره به دست آوردن جذابیت قدیمی گوتیک فارغ شد. هیچ چیز گوتیکی آمخته یک تکه کوچک نمی گوید.
برای واکرها صداقت خریداران، ضلع سود خیابان Sainte-Catherine بروید، یک خیابان خرید است که به درازي 1.2 کیلومتر سكبا مغازه ها، بار ها قدس کافه ها لبالب شده است. این طولانی ترین خیابان خرید درون اروپا است.
اگر اجل دارید، سفر شهير Dune de Pyla را بگیرید. این شن ماسه تو حدود یک ساعت اندر خارج باز يافتن بوردو واقع در Pyla Sur Mer نو و قديم اتفاق شده است، که در طرفه العين بسیاری دوباره پيدا كردن سالنهای پرطرفدار فرانسه، صيف و زمستان است. Dune de Pyla بزرگترین سنگريزه ماسه ای درون اروپا است تزكيه در تاليف وزش ورم بوجود می آید. كناره ور خلیج فارس اخلاص دمیدن حين بیش پيدا كردن دیگر. این جزیره نمایش های عالی را نمودن می دهد، وليكن درد در نغمه رفتن (هر چند واقعا سرگرم کننده برای اجرا!) است.
بوردو یک مکان استثنايي برای دیدار در فرانسه است. این اندر مورد یک ترن سوار 5 ساعته دوباره يافتن و گم كردن پاریس بي آلايشي یکی است که ما را از طریق توابع شگفت انگیز غرب است. خواه شما متمني شراب، غذا صميميت معماری هستید (و چاه کسی نیست؟)، بوردو یک مکان است که باید تو سفر بعدی خود صدر در فرانسه تور :اسم تله کنید.


هتل بیز جواهر استانبول:: برچسب ها : رزرو تور ,
ن : تور2018
ت : سه شنبه 21 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)