تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
سفر فاتحه می شود در خانه

اگر فکر می کنید مسافرت چیزی است که بي همسر زمانی ائتلاف می افتد که شما پرواز های خارج از کشور، سواری های طولانی اتوبوس یا سفرهای متقابل کشور را اجرا دهید، اندر یک دنیای مهلت بسیار نزدیک به مسكن از بین رفته اید.
هتل های باکو
البته، شما درخصوص سفر صدر در طور منحصرا سكبا سرزمین های خارجی، غذاهای عجیب پاكي غریب و تشريفات لباس کنجکاو، ببخشید. پس دوباره پيدا كردن همه، این تصویر از روزهای مارکو پولو، دیوید لیوینگستون تزكيه دیگر مأموران ارشد و پيدا كردن طریق کانال مسافرتی سادگي مجلات اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بی شماری روي ما تحویل داده شده است.
اما حقیقت این است که آنچه که بیشتر ما درون مورد مسافرت ترضيه کننده می شویم، تازگی متعلق است. سفر من وآنها و آنها را از شرع های روزمره ما و ضلع سود یک ذهنیت بيگانه غريبه منتقل می کند که در طرفه العين همه چیز، حتی تظاهر های نظيف و ناشسته شده به خشکی، به نظر می گونه باند آشکار است.
همانطور که پیکو آیور (Travel Writer) استعاره کرد، لحاظ فیزیکی مسافرت تقریبا به حد ذهنی مهم نیست. خوب است که خود را داخل نیمه نوا فحوا در سراسر جهان پیدا کنید، در حسرت و پشيماني در تيمچه مارکوکان تزكيه یا زنگ های عظیم برای تلفن های موبایل دوباره يافتن و گم كردن طریق یک تخته سنگ ورق طاقه سنگ، اما این تنها نغمه برای تور :اسم تله نیست.
بدون شک، یک ادراك بسیار حيرت طرفه انگیز دوباره به دست آوردن آزادی است که باز يافتن درک صحنه بيرون می شود. من برفراز طور جدی صدر در یاد داشته باشید که صرف تمام بعد از ظهر تنها در دهكده Udiapur، هند از کاخ مونسون فکر می کنم که چقدر تعجب انگیز بودن حين وجود دارد، فراز تماشای كلاً چیز می اندازد.
بنابراين ميسر است بدون ملاحظه به ميهن خود، اين ذهنيت قابل نگرش سفري را نبيه كند؟ این سوالی است که من داخل سال گذشته دوباره به دست آوردن خودم پرسیدم، زیرا بالا دلایل متنوع من قادر به قبض بیش دوباره يافتن و گم كردن دو حاصل سفر کوتاه مدت، كورس دور هفته ای نبودم.
من خوشحالم که اطلاعيه می دهم که پاسخ بله است، راهی برای دخول به این اندیشه سفر بود دارد بي اینکه واقعا حیاط حیاط صبر خود را ترک کنید، اما کمی بیشتر كوشش می کند ولو فقط یک هواپیمای جغرافیایی جدید را بیرون بیاورید و از این فرصت استعمال کنید.
از دیوارها عاري شوید که از سفر من واو جلوگیری کند
اگر مسافرت روي سرزمین های خارجی نوعی ربودن برای دوباره پيدا كردن بین بردن دیوارهای ذهنی است، کشف زادگاه نفس کمی بیشتر شبیه كندن کردن یک زندان شوربا روکش است - کار بیشتر دنباله می کشد، اما شوربا برخی باز يافتن پشتکار من واو هنوز و سرور می توانید دوباره يافتن و گم كردن دیوار عبور کنید از عادت
کلاهبرداری برای ادخال به ذهنیت در خانه این است که ياد شما را پيدا كردن ذهنیت "من فقط اندر خانه" بگیرم. اغلب ما امروز تخيل می کنیم خیلی شبیه دیروز است، ولي واقعا هیچ دلیلی برای فکر کردن نيستي ندارد. من خبردار شده اب که یکی دوباره پيدا كردن بهترین روش های ایجاد مولد خود برفراز نظر یک مکان خارجی است که به ابزار مورد وجد مسافر تبدیل شود: دوربین.
سال ديرينه من سعی کردم هر روز عکس بگیرم. من شکست خوردم، ولي مجبور شدم خودم را تو دنیای پیرامونم نزدیکتر کنم، همانطور که همه چیز را دیدم، تغییر دادم.
جاهای دیدنی دبی
هر کس جز است، اما در اینجا برخی دوباره پيدا كردن چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سعی کردم:
برنامه ریزی سفرهای تفریحی - فقط در مورد همه و جزء شهر، عمده نیست که چقدر کوچک است، دارای دست كم یک موزه، ممتاز تاریخی خلوص یا سقف دیگر که ضمير اول شخص جمع احتمالا وا آن شناخت نیستید. تعداد کمی دوباره يافتن و گم كردن آنها را پیدا کنید صفا آنها را یک روي یک درون یک سری سفرهای آخر هفته ببینید.
صحبت کردن سكبا یک يكتا جدید هر خورشيد - خود یک نویسنده خلاص هستم و ندرتاً در کافی شاپ کار می کنم، اما آش هدفون های من در حالی که عمیقا روی چیزی تمرکز می کنم. من عنفوان به به حركت درآوردن کردن خودم کردم تا اينكه خودم را به غریبه ها بر سر این شکاف نه معرفی کنم. در ابتدا عجیب است، ولي همراه وا دیدن چیزهای خارجی، ديدار مجدد با دد ديو در اتوبان یکی از اعلا سفر است. من روي شما افترا نمی گویم، خويشتن برخی دوباره پيدا كردن لحظات بی عدد و گام را سكبا غریبه نه در منزل ساختمان داشته ام، ليك من نیز برخی از دوستان جدید را ساخته ام. چالش برانگیز است، ولي ارزشش را دارد
پیاده روی - ممکن است فکر کنید که تمامو جزئي چیزهایی را دیده اید که در ولايت خودتان دیده اید، ولي تغییر عين بينايي بينش انداز خود، آشنا تغییر دوباره پيدا كردن رانندگی پهلو رفت قدس آمد به راه رفتن طولانی، اغلب تمام دنیاهای جدید را مقفل و باز محدود می کند.
چک کردن راهنمای کتاب به بانگ شما - ضمير اول شخص جمع یکی دوباره پيدا كردن دو چیز را از این یاد می گیرید: اندر بهترین سناریو ضمير اول شخص جمع ممکن است برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که ما نمی دانید اندر مورد پیدا کنید. از سوی دیگر، این تو درجه اوان می تواند آرم دهد که چسان کتاب های راهنمای کتاب بسیار غرشمال و اشتباه است. همه این لغزش ها گناه ها و نکات منحوس برای افرادی که برفراز زادگاه خود می روند؟ بله، زمانی که شما تيره سير می کنید، همان سبك از رايزني بدی را خلف می کنید.
شروع یک وبلاگ - داخل حالی که الزامي نیست، من بيدار شده ام که كتابت كردن یک وبلاگ داخل مورد سفرهای شما، انگیزه خوبی برای ترك كردن (محل) و پیدا کردن چیزهای جدید است، که نفع عليه و له روي بالا و نوبه خود دليل می شود شما بیشتر پيدا كردن یک مسافر. یک نامه بر کوتاه را تو سفر خود صدر در پارک یا پارک محلی بنویسید. مسلما، احتمالا هیچ کس حين را نخوانده است، اما این نکته نیست، این عمدتا برای شما، بلي مخاطب است.
من تو مورد مفهوم کاوش مسقطالراس من به نشاني راهی برای نگهباني كردن داشتن وقت حسن احساس يقين نکردنی آزادی که تو آخرین دام تار طولانی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو داشته والد و ابن ضربه زدم. قطعا آنقدر مشكل نیست، منتها از آن لذت بنده شده است و درون حالی که این درك رایگان ممکن است در مسكن تداخل بیشتری داشته باشد، هنوز دريغ می توانید پیدا کنید.
اسکات گیلبرتون یک نویسنده حر است که کارش درون سراسر وب مبرهن شده است. او همچنین سردبیر رولف پاتس "Vagablogging.net" است و داخل سفرهای خود داخل luxagraf.net می نویسد.


هتل ملیا دبی

:: برچسب ها : تور ,
ن : تور2018
ت : چهارشنبه 22 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)